באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין בתנאי השימוש

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

הרשמו למועדון החברים!

הרשמו למועדון החברים של גנים ושושנים וקבלו 5% הנחה קבועה באתר!

להרשמה

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונשוב בהקדם
אנא מלאו את טופס - מעוניינים בפרטים נוספים?

אודות PLA.NET

PLA.NET הוא פרויקט ומותג Levigmatic והוא נוצר בשנת 1988 מתוך תשוקה של עובדים מנוסים המתמחים בעיבוד פלדה לתעשיית שירותי המזון המקצועית.

אנו ממוקמים בצפון מזרח איטליה וליתר דיוק בצפון טרוויזו ברובע התעשייתי של Conegliano, שם מושרשים פיתוח וייצור של מטבחים, מכשירי חשמל ביתיים וציוד לתעשיית שירותי המזון המקצועית.

לקטלוג המלא

 

עם הזמן החלה החברה להתמחות בעיבוד נירוסטה ובייצור כיריים וכיריים לבישול מקצועיים. הניסיון הטכני והייצור שלו מועבר כולו לגרילי ברביקיו PLA.NET, כיריים מקצועיים אמיתיים הזמין לכולם.

 

איכות הביצוע, תשומת הלב לפרטים והאסתטיקה, האהבה לאוכל טוב האופיינית לארץ זו במשך מאות שנים, הם חלק חשוב מהמוצרים הללו המיוצרים בקפדנות באיטליה.

 

הניסיון במערכות חימום וחומרי חימום מקצועיים מיושם בפתרונות מימדים המותאמים לצרכים של יחידים, משפחות, במטרה להציע לצרכנים מוצר אמין ועמיד, המשפר את איכות המזון ומקדם את הנוחות מבלי להקריב זמן וזמן. מאמץ של מי שאחראי על הבישול.

 

אנו מייצרים כיריים מנירוסטה לחיק הטבע מאז 2005. המכונה פלנצ'ה בספרד ובצרפת וטפניאקי ביפן, משטח הבישול של PLA.NET אינו ברביקיו מסורתי אלא משטח גז או נירוסטה חשמלי שניתן להשתמש בו בחוץ ומחמם להתרומם במהירות לחוויית בישול בריאה, טעימה, נטולת עישון וידידותית לסביבה.

 

חומרים

בישול מצריך שימוש בחומרים היגייניים שאינם משנים את טעמי המזון אלא משפרים אותם, ואשר מוליכים היטב את החום כדי לאפשר למשטחים להגיע לטמפרטורה במהירות, אך גם לשמור על טמפרטורות נמוכות יותר.

מוצר חיצוני זקוק לחומרים עמידים וזולים בתחזוקה. רק נירוסטה יכולה לעמוד בדרישות אלו.

לקטלוג המלא

 

ישנם כיום סוגים רבים של נירוסטה שתוכננו על ידי חברות פלדה לשימושים ויעדים רבים, כגון קונסטרוקציות, בתים, מוצרים ימיים, מכונות, מפעלים כימיים או תעשייתיים ומוצרים ביתיים, כל אחד בעלות שונה מאוד.

 

הנירוסטה המשמשת לייצור סכין טובה אינה זהה לזו המשמשת לאניות או למפעל כימי, מכיוון שהם דורשים צרכים וביצועים שונים.

 

סכין צריכה להיות מחוסמת היטב על מנת להיות חדה וגמישה, מוצרים ימיים חייבים להיות אל חלד וקשים, מפעלים כימיים חייבים להבטיח עמידות למוצרים כימיים מסוימים... אף אחד מאלה לא מוליכים חום טוב... אבל ישנן פלדות אל חלד אחרות נועד לשלב מאפיינים כמו עמידות בפני חמצון, קשיות ומוליכות חום.

 

PLA.NET משתמש בשלושה סוגים של נירוסטה:

  • INOX 430: עמידות טובה בפני חמצון ומוליכות חום מקסימלית;
  • INOX 304: עמידות מצוינת בפני חמצון ומוליכות חום מצוינת;
  • INOX 316: עמידות מקסימלית בפני חמצון ומוליכות חום טובה.

 

 

הסמכות

מוצרי הגז PLA.NET מאושרים על ידי גורמים מיוחדים המבצעים בדיקות ספציפיות על סמך השימוש המיועד כדי להבטיח שהמנגלים עומדים בתקנים הבינלאומיים.

 

PLA.NET מציעה מגוון מוצרים לשימוש חיצוני, אך גם עבור פנים הבית כגון המוצרים המובנים של OASI. ישנן גם אישורים שונים המבוססים על שווקי היעד הגיאוגרפיים. מוצרים עם אישור CE מיועדים למדינות אירופה ומוצרים עם אישור CSA/UL מיועדים לשוק ארה"ב - קנדה.

 

לקטלוג המלא

 

מדריכים מיוחדים המסופקים עם המוצר מתארים את שווקי היעד לכל מדינה עם מידע טכני על אופן ההתקנה וההפעלה של המנגל.

 

PLA.NET הוא פרויקט ומותג Levigmatic Srl שנוצרו בשנת 1988 מהתשוקה של עובדים מנוסים המתמחים בעבודות פלדה עבור תעשיית שירותי המזון המקצועית.

 

אחריות

מוצרי PLA.NET מכוסים באחריות משפטית. PLA.NET מציעה את כל האחריות לבעלים הראשון, בהתאם למפרט במדריך למשתמש ותחזוקה, על בסיס שימוש רגיל של הצרכן. צור איתנו קשר למידע נוסף.