באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין בתנאי השימוש

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

הרשמו למועדון החברים!

הרשמו למועדון החברים של גנים ושושנים וקבלו 5% הנחה קבועה באתר!

להרשמה

TRIBÙ The designers

 

 

STUDIO SERGERS
STUDIO SERGERS

Wim Sergers היה מעצב הבית של Tribu במשך שנים רבות. עיצובו את כיסא Natal הקנה לו ול-Tribu הכרה בינלאומית רחבה. כישרונו וסגנון העיצוב המהפכני לאותה תקופה, זיכו אותו בפרס Henry van de velde. הגישה הארכיטקטונית שמאפיינת את Sergers מבוססת על נוחות ופונקציונליות.

VINCENT VAN DUYSEN
VINCENT VAN DUYSEN

Vincent Van Duysen נולד בבלגיה, בשנת 1962. בשנת 1985 סיים את לימודי האדריכלות והחל לעבוד במילאנו עם סיניסייה רוג'רי וקבוצת העיצוב אלדו סיביס-סוטאס. בשנת 1990 החל את דרכו העצמאית באנטרוופן. כיום, הוא מבצע פרויקטים בכל רחבי העולם.

ANDREI MUNTEANU
ANDREI MUNTEANU

Andrei Munteanu נולד ברומניה ולמד עיצוב תעשייתי בגרמניה. תחילה הושפעו עבודותיו מתחום מדעי הטבע אך בהמשך החל לפתח את הזהות האומנותית שלו. בעיצוביו ניכרים השפעות מהעיצוב האיטלקי הזוהר, האדריכלות היפנית ואף אמנות פרימיטיבית.

BRAM BOLLEN
BRAM BOLLEN

Bram Bollen התחיל את מסלול הקריירה שלו כמתמחה ב-Tribu. כשהשלים את לימודי התואר השני בעיצוב מוצרים, מותגים רבים נוספים גילו את כישרונו. ב-2006 הוא הקים את הסטודיו שלו "Plan B" המתמקד בעיצוב מוצרים. Bollen נחקק במורשת Tribu כראשון שעשה שימוש בטכנולוגית הזרקת פלסטיק לעיצוב כסאות חוץ.

MONICA ARMANI
MONICA ARMANI

תשומת לב לפרטים ותחושה של שלמות גיאומטרית מאפיינת את עבודתה של האדריכלית והמעצבת האיטלקית Monica Armani. כיום היא מעצבת עבור בתי העיצוב Boffi, Poliform, Moroso ואחרים. במשך יותר מ-20 שנים היא עבדה עם בעלה Luka באופן הדוק.

PIERGIORGIO CAZZANIGA
PIERGIORGIO CAZZANIGA

נולד בשנת 1946 וכבר משחר ילדותו בילה שעות ארוכות בנגרייה של אביו. התשוקה לרהיטים קבלה ביטוי אקדמי בלימודי עיצוב הפנים. בשנת 1966 החל לשמש כאחראי על מחלקת הייצור והפיתוח של חברת Boffi Cucine.

MERCKX & MAES
MERCKX & MAES

Marc Meckx ו-Pieter Maes נפגשו כשעבדו במשרד האדריכלות של וינסנט ואן דיוז'ן. גילו שניהם שהם חולקים את אותו הגיון וחזון לגבי עיצוב. Merckx עבד 15 שנים כמנהל עיצוב ומעצב מוצרים אצל ואן דויז'ן במהלכן ניהל פרויקטי מגורים ומסחר וגם עיצב רהיטים עבור מותגים בינלאומיים.

LIEVORE ALTHERR MOLINA
LIEVORE ALTHERR MOLINA

סטודיו Lievore Altherr Molina הוקם בשנת 1991 על ידי שלושת שותפיו: אלברטו ליבורה, גנט אלטר ומנאל מולינה. את עבודותיו של הסטודיו ניתן לראות בתערוכות החשובות בעולם ועבור מותגי העילית.

FABIAAN VAN SEVEREN
FABIAAN VAN SEVEREN

נולד בשנת 1957 בבלגיה. הוא סיים את לימודי האמנות שלו במסלול ציור אך עם הזמן תיעל את נטיותיו האמונותיות אל עבר עיצוב הרהיטים ואדריכלות הפנים. חומרי העלם הם מוטיב מרכזי בעבודותיו של Van Sevren.